474bnm77s5uh5h4g1a.jpg
در این مقاله می خواهیم درباره اهمیت استراتژی محتوا در اینستاگرام (شغل آزاد آنلاین) صحبت کنیم.شاید این جمله را بارها شنیده باشید که محتوا پادشاه است.درباره افزایش فالوور اینستاگرام هم این موضوع درست است.اینستاگرام برخلاف شبکه های اجتماعی دیگر کامل مبتی بر محتوا می باشد.این یعنی قبل از اینکه شما باید به استراتژی بازاریابی توجه داشته باشید باید به استراتژی محتوا توجه کنید.

تاکنون بیشتر از 40 میلیارد عکس در اینستاگرام قرار داده شده است.باید ببینید که چه چیزی شما را از بقیه متمایز می کند.برای فروش بیشتر نیاز به شفافیت بیشتری است.فالوورهای شما تبدیل به مشتری می شوند پس هر چقدر که فالوورهای شما زیاد شود فروش شما هم زیادتر خواهد شد.برای افزایش یافتن فالوورهای شما باید مدام در روی محتوای خود کار کنید که بتوانید توجه مخاطب خود را جلب کنید.

زمانی که شما در اینستاگرام مطلب می گذارید کیفیت و انسجام ملکه می باشد.مطمئن باشید که هرروز پست ارسال می کنید.باید با اینستاگرام مثل یک روزنامه رفتار کنید و بر روی ارائه کردن محتوای تازه  و با کیفیت تمرکز داشته باشید.

عکس و آلبوم

شایع ترین شکل محتوایی که در اینستاگرام وجود دارد آلبوم و عکس می باشد.اینستاگرام یک برنامه است که شما می توانید در سایزهای متفاوتی عکس های خود را به اشتراک بگذارید.در وهله اول اندازه عکس استاندارد در اینستاگرام اندازه مربع می باشد و سایز دیگر هم اندازه بلند است که برای عکس های سبک پرتره ایده آل می باشد.در هر دو نمونه عکس ها بهتر است که تصاویری استفاده کنید که بالاترین کیفیت را داشته باشند.

عکس ها را می توانید تکی و یا به صورت چند تایی در زمان های مختلفی به صورت آلبوم ارسال نمایید یعنی شما می توانید مثلا چند عکس را در یک پست بگذارید و مخاطبان شما همه آن ها را ببینند.آلبوم می تواند یک روش خوبی برای گسترش دادن یک نقطه تمرکز واحد می باشند و این بستگی به خود شما دارد و می توانید از آن استفاده نمایید.

ویدیو

بعد از اینکه ویدیوهای توییتر محبوبیت خود را بدست آوردند.اینستاگرام هم محتوای ویدیویی خود را به برنامه خودش اضافه کرد شما می توانید هر ویدیو را تا یک دقیقه آپلود کنید و می توانید آن ها را جدا و در آلبوم های یکسان عکس آپلود نمایید.

درست مثل عکس شما می توانید یک فیلتر روی ویدیوها هم بگذارید مثلا صدا را قطع کنید علاوه بر این می توانید یک عکس را هم از ویدئو در روی کاورپست بگذارید مثل عکس ها ، شما هم می توانید ویدیو را با نوشته انتشار دهید.محتوایی که با ویدیو تولید می شود جذابیت آن بیشتر است.ساختن محتوای تصویری خوب هم برای تبلیغات و بازاریابی مناسب است و هم سبب می شود که کسانی که طرفدار شما هستند متوجه زمان و تلاش شما برای ایجاد کردن محتوای خوب می شوند و شما را به عنوان یک برند می شناسند.

استوری

استوری در اینستاگرام یک مکان خوبی برای فعالیت شما می باشد چون هر وقتی که استوری در اینستاگرام می گذارید در بالای صفحه کاربران شما قرار دارد و با این کار مخاطب شما چیزی را از دست نمی دهد.هر چقدر که استوری بیشتری قرار بدهید فالوورهای شما فعال تر هستند.قابلیت های جدیدی که به اینستاگرام افزوده شده به شما این امکان را می دهد که محتوای جذاب تری را تولید کنید و منتشر کنید.

آی جی تی وی

قابلیت جدیدی که به اینستاگرام افزوده شده است IGTV می باشد.در این قسمت شما می توانید ویدیوهایی که طولانی تر هستند را آپلود کنید و مخاطبان شما بتوانند نظرات خود را یادداشت کنند.بعضی مردم این را باور دارند که IGTV در اینستاگرام یک مکان جدید برای پخش کردن برنامه تلویزیونی می باشد چون خیلی از برنامه های فعالی که در اینستاگرام وجود دارد در این قسمت ویدیو های خود را قرار می دهند.بنابراین به این مکان هم توجه داشته باشید.


منبع: https://blog.shopinhome.comhttps://www.facebook.com/shopinhomeco

https://twitter.com/shopinhomecom

https://plus.google.com/+Shopinhome

https://www.linkedin.com/company/shopinhome

https://www.pinterest.com/shopinhomecom

https://www.instagram.com/shopinhomeco
تاریخ : جمعه 17 اسفند 1397 | 11:01 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic